Můj příběh

ViciánováFotoJmenuji se Věra Viciánová a realitním službám se věnuji 4 roky. Za tuto dobu využilo mých služeb bezmála 80 spokojených klientů, kterým jsem pomohla najít jejich nový domov, prodat nemovitost anebo vyřešit bydlení v pronájmu.

Vystudovala jsem střední průmyslovou školu filmovou v Čimelicích a nastoupila do Filmových laboratoří Barrandov. Tam jsem se seznámila se svým manželem a „svoji filmovou kariéru“ jsem ukončila narozením našich dětí – Terezky a Martina. Po mateřské jsem pokračovala jako asistentka v oddělení vzdělávání v Komerční bance a jako asistentka v jedné developerské společnosti. Nastalo ale období, ve kterém jsem cítila, že potřebuji změnu v práci…

Tehdy jsme s dětmi hodně jezdili na výlety do přírody, k vodě a chytat ryby… a rozhodli jsme se, že si koupíme chalupu v jižních Čechách. Hledala jsem proto vhodnou nemovitost, četla inzeráty. Nakonec jsme objevili krásnou chalupu a jeli na prohlídku. Chalupa byla úžasná, ale špatně dostupná z Prahy. Největší dojem z našeho výletu na mě však udělala právě makléřka. A tak se stalo, že jsem v práci dala výpověď a nastoupila v r. 2012 do realitní kanceláře Re/Max Search na Smíchově.

Mám radost, když mohu lidem pomáhat s jejich bydlením. Snažím se, aby vše proběhlo pro klienty bez starostí a oni si mohli v mém harmonogramu jenom odškrtávat realizované body. Vím, jak je těžké zorientovat se v „realitní džungli“ a proto jsem se rozhodla napsat tento e-book, aby vám pomohl trochu se vyznat při prodeji.

Příprava nemovitosti na prodej je zásadní a neměli by jste ji podceňovat. Na trhu s nemovitostmi vás čeká boj s konkurencí a aby jste nebyli zklamaní, potřebujete o realitním trhu získat přehled a nedělat chyby, které by vaši nemovitost nakonec i znehodnocovaly.