Reference spokojených zákazníků

Již po druhé využívám služeb paní Věry Viciánové z RE/MAXu a jsem velmi spokojená. Jednání nebyla opravdu jednoduchá vzhledem ke změně požadavku z mé strany.

Tímto bych chtěla poděkovat makléřce Věře Viciánové z RE/MAXu ul. Na Bělidle , Praha 5 za profesionální přístup a hlavně diplomatické jednání, protože s takto ochotným, slušným a vstřícným člověkem se v dnešní době málokdo setká. Děkuji za realizaci a služby.

S pozdravem

Sýkorová Pavla

Pro každého, kdo si přeje prodat svoji nemovitost rychle, spolehlivě, bez problémů a mít stoprocentní důvěru v realitního makléře, mám skvělou zprávu. Je to možné, tento makléř opravdu existuje a jmenuje se Věra Viciánová. Její ochota, spolehlivost, důslednost a milé chování k prodávajícímu i kupujícímu je v dnešním realitním světě nevídaná. Jako naprostý důkaz mojí důvěry v makléře bylo, že jsem si nepřečetla ani jednu smlouvu..pouze podepisovala..Makléřka mě pravidelně telefonicky informovala a zasílala harmonogram prodeje, který byl do puntíku dodržen.

Děkuji Věře Viciánové za skvěle odvedenou práci a těším se na další spolupráci

Renata Škopová

S paní Viciánovou a jejími službami jsme byli velice spokojeni , hlavně za její ochotu a vstřícnost. Vřele by jsme jí doporučili i ostatním zájemcům o tyto služby.

Alena Beránková

Paní Věru Viciánovou jsem kontaktoval v souvislosti s nemovitostí, kterou jsem dlouho (10 měsíců) nemohl pronajmout prostřednictvím jiné realitní společnosti. Paní makléřka zajistila nového nájemce během několika dní. Byl jsem opravdu velmi mile překvapen! Rychlost, vstřícnost, příjemné vystupování, zkrátka stoprocentní profesionalita – to je Věra Viciánová – paní makléřka s velkým „M“!!!

S úctou děkuje

Petr Švarc

Jednání s paní makléřkou bylo příjemné a přátelské, byla flexibilní a vždy  ochotná s čímkoliv pomoci. Nevnucovala nabízenou realitu, ale objektivně ji na základě požadavků pomohla zhodnotit. Kdybych v budoucnu sháněla nebo nabízela cokoliv k prodeji, určitě se na ni obrátím.

Ing. arch. Zdenka Vasilenková

Díky paní Viciánové proběhlo hledání bytu a následné všechno papírování naprosto bez problému a bez jakýchkoliv starostí. Ušetřila mi spoustu času a nervů.

Mohu ji vřele doporučit.

Marek Ertelt

Paní Věru Viciánovou považuji za odborně erudovanou makléřku, která je ve svém jednání věcná, ochotná a vstřícná. Poskytla mi dostatečné, všestranné a objektivní informace, které přispěly k rychlému a uspokojivému řešení mojí záležitosti.

Pokud budu mít příležitost určitě pí. Viciánovou doporučím dalším klientům.

Mgr. Jan Klapáč

Dobrý den paní Viciánová, chceme Vám moc poděkovat za profesionální přístup, který jste měla a vstřícnost. Přeji ať se Vám daří jak po profesní stránce tak i v osobním životě.

Evžen Kryukov

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat realitní makléřce Věře Viciánové za ochotu, vstřícnost, profesionální přístup a rovné jednání při prodeji našeho bytu na ul. Ve Struhách, Praha, a současně i zprostředkování koupi bytu v Berouně.
Musím vyzdvihnout kvality paní Věry Viciánové, jak po stránce organizační , tak i po stránce komunikační.
Realizace prodeje i zprostředkování koupi nás přesvědčila, že jsme zvolili tu správnou realitní kancelář RE/MAX, Na Bělidle 18, Praha 5 i makléře.

Sýkorová Pavla , Coufalová Ladislava